“Önlisans Eğitimlerinin Dijital Çağa Entegrasyonu - Endüstri 4.0 ve Sektörel Uygulamalar” projesinin eğitim programını tamamlayan 22 akademik personele sertifikaları verildi.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Meslek Yüksekokulları Koordinatörlüğü’nce (MEYOK) hazırlanan, Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında kabul edilen ve Çorlu Meslek Yüksekokulu önderliğinde yürütülmekte olan “Önlisans Eğitimlerinin Dijital Çağa Entegrasyonu - Endüstri 4.0 ve Sektörel Uygulamalar” projesinin eğitim programı ilk 4 günü online, son 2 günü yüz-yüze olmak üzere 20-21-22-23-24-25 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştirilmişti.
Çerkezköy OSB’de bulunan Sanayide Dijital Dönüşüm Laboratuvarı’nda yapılan uygulamaların ardından eğitimlerini tamamlayan öğretim elemanlarına sertifikaları Rektörlük Senato salonunda yapılan törenle takdim edildi.
Rektör Yardımcısı ve MEYOK Koordinatörü Prof. Dr. Bülent EKER ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI tarafından sertifikaların takdim edildiği törene MEYOK Koordinatör Yardımcısı ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Funda ERYILMAZ AÇIKGÖZ ve MEYOK Kurul Üyesi Meslek Yüksekokulu Müdürleri katıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...