Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde yeni eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla “Kampüse Hoş Geldin” etkinliği düzenlendi.
Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) tarafından organize edilen etkinliğe Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hacı Bayram ZENGİN, SKS Daire Başkanı Öğr. Gör. Serkan AYDIN ve Üniversitemiz personeli ile çok sayıda öğrenci katıldı.
Üniversitemiz Spor Kompleksi önünde gerçekleşen etkinlik kapsamında NKÜ Öğrenci Topluluklarının stantlarında topluluk temsilcileri, ziyaretçilere üyesi oldukları toplulukların faaliyetleri ile ilgili bilgilendirme yaptı. Etkinliğe çeşitli kurumlar da kurdukları stantlarla katılarak destekte bulundular. Öğrencilerin keyifli vakit geçirdiği “Kampüse Hoş Geldin” etkinliğine ilgi yoğun oldu.
Alanda öğrenci toplulukları tanıtımlarının yanı sıra halat çekme yarışması, okçuluk, ip atlama, korumalı futbol ve yüz boyama gibi çeşitli yarışma ve aktiviteler düzenlendi. İki gün sürecek etkinlik boyunca öğrenci gruplarının konserleri ve DJ performansları da gerçekleşecek.
Katılımcı öğrenciler, etkinliğin organizasyonu için Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'e teşekkür ettiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...