Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sosyal Yaşam Merkezi’nde, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından Ücretsiz Sanatsal Kurslar kapsamında yürütülmekte olan ‘Ebru Kursu’ dönem sonu sergisi gerçekleştirildi.
Üniversitemizde ücretsiz olan ebru kursuna öğrencilerin teşvik edilmesi amacıyla gerçekleştirilen sergide, kursiyerlerin dönem boyunca hazırlamış olduğu ebru sanatına ait resimler sergilendi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...