Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 83. yılında anmak üzere Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde bir tören ve Atatürk fotoğrafları sergisi gerçekleşti.
Rektörlük önü tören alanında Atatürk heykeline çelenk sunumu ile başlayan törene Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bülent EKER, Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ ile Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Genel Sekreter Murat Kamil TIRPANCI, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sezai ÖZTAŞ, Atatürk’ün hayatı ile ilgili bir konferans verdi.
Daha sonra Rektörlük fuaye alanındaki Atatürk Fotoğrafları Sergisi'ne geçildi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Tekirdağ’ı ziyaretlerine dair bilgilerin yer aldığı tablolar ise İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün katkılarıyla sergide yer aldı. Sergi ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...