Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nde Entegre Yönetim Sistemi çalışmaları devam ediyor. Üniversitemizin tüm birimlerini kapsayacak şekilde Entegre Yönetim Sistemi’nin ve 2021 Kurum İç Değerlendirme Raporuna ilişkin bilgilendirme çalışmaları iki oturumda gerçekleştirilecek.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Üniversitemiz Rektör Yardımcısı ve Kalite Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Bülent EKER, “Asıl amacı Üniversitemizde bulunan ISO belgelendirilme yapılarının oluşturulmasını sağlayabilmek ve ayrıca tüm birimler içerisinde EYS’nin uygulanabilir hale dönüşmesini temin etmek olan bu eğitim çalışmalarına Üniversitemizin her biriminden ilgili kişiler katılmakta ve katılan bu kişiler kendi birimlerinde, özellikle EYS uygulanmasında karşılaşılan sorunlar ve sorunların çözümlenmesi konusunda bilgilendirme yapmaktadır” şeklinde konuştu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...