Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenen ‘Dünya Helal Zirvesi’nde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini temsilen Şarköy Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı öğretim elemanları Öğr. Gör. Sinem AKMAN ve Öğr. Gör. Furkan BURAK Jüri Üyesi olarak görev aldılar.
Zirve, “Sürdürülebilir Ticaret İçin Helal Endüstrisini Her Yönüyle Keşfedin” teması altında 24-27 Kasım 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi / Yeşilköy’de organize edildi.
İslami Ticareti Geliştirme Merkezi (ICDT), İslam Ülkeleri Standartları ve Metroloji Enstitüsü (SMIIC) iş birliği ile başta Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı olmak üzere, ilgili Bakanlık ve kurumların katkı ve destekleriyle 8.’si düzenlenen ‘Dünya Helal Zirvesi’, her yıl 90’ı aşkın ülkeden önde gelen akademisyenleri, araştırmacıları, paydaşları ve iş adamlarını helal endüstrisinin öncüleri ve politika yapıcıları ile bir araya getirmeyi amaçlıyor.
Dünya Helal Zirvesi ile eş zamanlı gerçekleşen Dünya Aşçılar Şampiyonası kapsamında düzenlenen yemek yarışmalarında Şarköy Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı Öğretim Elemanları Öğr. Gör. Sinem AKMAN ve Öğr. Gör. Furkan BURAK Jüri Üyesi olarak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini zirvede başarıyla temsil ettiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...