Üniversitemiz ile Çorlu Türkgücü yolu üzerinde üretim yapan Termo Isı Sistemleri A.Ş. arasında işbirliği anlaşması imzalandı.
İmza törenine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. Bülent Eker , Termo Isı Sistemleri A.Ş. Genel Müdürü Cem Özyıldırım ve fabrika yöneticileri katıldı. İmza töreninden sonra fabrika ile ilgili tanıtım filmi izlenildi. Gösterinin ardından bir konuşma yapan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek şunları dile getirdi: '' Bu işbirliği bizim için de çok önemli. Üniversite olarak çok önemli bir bölgedeyiz. Üretim alanında bizim de yapmamız gereken şeyler var. Bu işbirliği hem üniversitemize hem de öğrencilerimize büyük katkı sağlayacaktır.'' dedi.
Daha sonra Genel Müdür Cem Özyıldırım şunları söyledi: ''Biz ileriye dönük bir firmayız, genç jenerasyonları aramıza katmak istiyoruz. O yüzden de üniversitelerle işbirliği yapmak zorundayız.Üniversitedeki hocalarımızın teknik bilgisinden yararlanmak istiyoruz. Bunun için de üniversitedeki hocalarımızla görüştük ve daha birçok girişimlerde bulunduk. '' dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Üniversitemiz Rektörüne plaket takdim edildi. Üniversitemiz Rektörü tarafından da Genel Müdür Cem Özyıldırım'a üniversitemizin tabağı hediye edildi.
İmza töreninin ardından fabrika gezildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...