Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan KESKİN, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Vezir HARMAN ve Dr. Öğr. Üyesi Hızır YAĞCI, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Dekan Prof. Dr. Hasan KESKİN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bir mensubu olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Rektörümüz Prof. Dr. ŞAHİN’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, kendilerine teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...