Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde, İdari Birimlerin katılımı ile ‘Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Kurumsal Akreditasyon Bilgilendirme Toplantısı’ gerçekleştirildi.
YÖKAK Kurumsal Akreditasyon çalışmaları ve ‘NKÜ 2021 Kurum İç Değerlendirme Raporu’ doğrultusunda birimlerin değerlendirmeye hazırlanması ve kalite süreçlerinin içselleştirilmesi kapsamında düzenlenen toplantı, İdari Birimlerin katılımı ile gerçekleşti.
Rektörlük Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya Rektör Yardımcısı ve Kalite Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Bülent EKER, Rektör Yardımcısı Yılmaz ÇAKICI, Genel Sekreter Yardımcısı Adnan ARABUL, Kalite Komisyonu Üyeleri, Daire Başkanları, Hukuk Müşaviri ve İdari Birimlerin Kalite Elçileri katıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...