Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün daveti üzerine 27 Devlet ve Vakıf Üniversitesinin katılımı ile organize edilen Üniversite Tanıtım Günleri etkinliğine ev sahipliği yaptı.
Etkinliğin açılışını Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu YÜCESOY, NTV Doğru Tercih Programı Yapımcı ve Sunucusu Sadık GÜLTEKİN ve EKET Fuarcılık Genel Müdürü Uğur TOK yaptı.
Eğitim fuarı niteliği taşıyan etkinlik yoğun ilgi gördü. Süleymanpaşa, Çorlu ve diğer ilçelerden liselerin 11. ve 12. Sınıflarında okumakta olan yaklaşık 2500 öğrenci Rektörlük fuaye alanında kurulan üniversitelerin stantlarını ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.
Rektörlük Konferans Salonunda ise çeşitli panel ve konferanslar gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında NTV Doğru Tercih Programı Yapımcı ve Sunucusu Sadık GÜLTEKİN de bir konferans verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...