Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi olan Prof. Dr. Murat ATEŞ, ‘TÜBİTAK – Yenilik ve Girişimcilik Alanlarında Kapasite Arttırılmasına Yönelik Destek Programı’ kapsamında açılan ‘1512 Teknogirişim Sermayesi Desteği’ni kazandı.
Prof. Dr. Murat ATEŞ’in başarısı ile ilgili olarak Trakya Bölgesinde tek uygulayıcı kuruluş olan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi kendisini kutlayarak, “Girişimcimiz Prof. Dr. Murat ATEŞ’i tebrik eder, ‘Enerji depolama Sistemleri İçin Elektroaktif Malzeme Geliştirilmesi Yeni Malzeme Tasarımı ile Süperkap Batarya Üretimi’ isimli projesinde başarılar dileriz” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...