Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’un çağrısına uydu; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin kuruluşunun 100. Yılını coşkuyla kutladı.
COVID-19 yüzünden halkımızın evlerinde kalmak zorunda olması dolayısıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları ile TBMM’nin kuruluşunun 100. Yılı etkinliklerinin gerçekleşememesi üzerine TBMM Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’un yapmış olduğu “23 Nisan Perşembe Saat 21:00’da evde İstiklal Marşımızı hep birlikte okuyalım” çağrısına uyarak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ailesi balkonlarda İstiklal Marşını okudu, Türkiye’yle tek yürek oldu.
İzlemek için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...