Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile Çorlu Belediyesi arasında kültür sanat etkinliklerinde iş birliği protokolü imzalandı.
Çorlu Belediyesinde gerçekleşen imza töreninde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN ve Çorlu Belediyesi Başkan Yardımcısı Hakan ÖZTÜRK protokolü imzaladı.
Paydaşların sosyal ve kültürel çalışmaları kapsamında yapılacak etkinliklerdeki iş birliğinin esaslarını belirlemek amacıyla düzenlenen; ulusal ve uluslararası projelerin yapılmasının hedeflendiği protokolün imza töreninde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Müdürü Doç. Dr. Arda GÖKSU ve Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fatih DOĞAN da yer aldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...