2019 yılından bu yana yürütülen yoğun çalışmaların ardından yapılan belgelendirme denetlemesi sonucunda Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu ‘TSE 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ni almaya hak kazandı.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Harun GÖÇERLER, “Türkiye'de bulunan tüm Yabancı Diller Yüksekokulları arasında söz konusu belgeyi birim bazında topyekûn almaya hak kazanan tek Yabancı Diller Yüksekokulu olmaktan gurur duymaktayız” şeklinde konuştu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...