Çorlu İMKB Fen Lisesi 12. sınıf öğrencileri Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Tıp Fakültesini ziyaret etti.
NKÜ Basın ve Halkla İlişkiler Birimi organizasyonu çerçevesinde Çorlu İMKB Fen Lisesi öğrencilerinin gerçekleştirdikleri ziyarette hem NKÜ Tıp Fakültesi Öğretim Elemanları tarafından bilgi aldılar, hem de Anatomi Laboratuvarlarını gezdiler.
Tıp Fakültesi, Doktorluk mesleği, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenimi ile NKÜ ve Üniversite yaşamı hakkında yetkililerden bilgi alan lise öğrencileri, merak ettikleri konular hakkında da sorular sordular.
Yaklaşık 20 öğrencinin katılımı ile gerçekleşen ziyarette öğrenciler laboratuvarlardaki cihaz, maket ve iskeletleri incelediler. Öğrencileri Tıp Fakültesi hakkında bilgilendiren üniversitemiz Öğretim Elemanları ise ziyaret sonrasında, lise öğrencilerinin ilgilerinden duyduğu memnuniyetlerini dile getirdiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...