Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Flüt Topluluğu tarafından konser verildi.
Konsere Üniversitemiz Türk Müziği Devlet Konservatuvar Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Arda GÖKSU, ÇOMÜ Devlet Konservatuvarı Müdür Yardımcısı Doç. Bahadır ÇOKOMAY, akademik ve idari personel, öğrenciler ve sanat severler katıldı.
Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleşen ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Öğr. Elm. Merve ÇOKOMAY’ın Flüt Sınıfı öğrencileri tarafından verilen konserde Doç. Bahadır ÇOKOMAY da piyano ile öğrencilere eşlik etti.
Seçkin eserlerin seslendirildiği konserde Doç. Bahadır ÇOKOMAY’ın flüt için düzenlediği Türk Müziği eserleri Rumeli Türküsü ‘Bülbülüm Altın Kafeste’, Çanakkale Türküsü, Tanburi Cemil Bey’in ‘Çeçen Kızı’ adlı eseri ve Kevser Hanım’dan ‘Nihavend Longa’ sergilendi.
İlgiyle izlenen konserin sonunda Üniversitemiz Türk Müziği Devlet Konservatuvar Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Arda GÖKSU bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi ve sanatçılara belge takdiminde bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...