Üniversitemiz Çorlu Meslek Yüksekokulu Teknoloji Topluluğu, yapmış olduğu çalışmaları tanıtmak amacıyla Çorlu Trend Arena Alışveriş Merkezine stant açtı.
Stantta, Yüksekokulda imalatı yapılan araçların ve bu araçlar üzerinde gerçekleştirilen teknolojik yeniliklerin alışveriş merkezine gelen ziyaretçilere tanıtımları yapılmaktadır. Çorlu ve çevre şehir merkezlerinden alışveriş merkezine gelen ziyaretçiler öğrenci topluluğumuzun yapmış olduğu bu çalışmalara oldukça yoğun bir ilgi göstermektedirler.
TrendArena alışveriş merkezi giriş katında yer alan Çorlu Meslek Yüksekokuluna ait tanıtım stantı 26 Şubat 2017 Pazar günü ne kadar ziyaret edilebilir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...