Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Meslek Yüksekokulları Koordinatörlüğünde (MEYOK) tarafından hazırlanan, Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında kabul edilen projelere ilişkin uygulama sözleşmesi, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut ŞAHİN tarafından imzalandı.
“Önlisans Eğitimlerinin Dijital Çağa Entegrasyonu - Endüstri 4.0 ve Sektörel Uygulamalar” isimli proje Çorlu Meslek Yüksekokulu önderliğinde ve “Nitel Yöntemler ve Nitel Veri Analizi Eğitimi” projesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu önderliğinde yürütülecek ve ilgili projelerde Üniversitemiz Meslek Yüksekokullarında görevli 25 akademisyen eğitim alacaktır
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...