Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi (NKÜTEK Teknopark) Yönetim Kurulu Toplantısı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN başkanlığında Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Toplantıya Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı ve Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Teknopark Genel Müdürü ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih ÜNSAL, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz GÜNAY, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet VOLKAN, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp SÖZDİNLER ve Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı Osman SARI katıldı. Yönetim Kurulu toplantısı, Teknopark faaliyetleriyle ilgili bilgilendirmelerin ardından sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...