Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Yansı GÜVEN, ‘Türkiye Su Altı Federasyonu Serbest Dalış Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye üçüncüsü oldu.
Şampiyonada ‘Kadınlar Çift Palet Kategorisi’nde yarışan NKÜ Spor Bilimleri Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Yansı GÜVEN, 56 metre derinliğe dalarak Türkiye üçüncülüğünü kazandı.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. İlker ÖZMUTLU, “Üniversitemize ve fakültemize büyük gurur yaşatan öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...