Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Nilda TURGUT, Enstitü Sekreteri Mustafa EROĞLU ve idari personel, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Prof. Dr. Nilda TURGUT, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyduklarını belirterek, yeni dönem için Rektör ŞAHİN’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, “Tüm çalışma arkadaşlarımız, hep birlikte uyum içinde çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...