Tekirdağ Namık KemalÜniversitesi Saray Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Uğur AKYOL, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyarette Prof. Dr. Uğur AKYOL, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesinin bir parçası olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, meslek yüksekokullarımızın varlığı sayesinde Tekirdağ’ın bir ucundan öbür ucuna uzanan Üniversitemizin çalışmalarının bölge halkı tarafından takdir ediliyor olmasının yeni projeler, bilimsel çalışmalar ve hizmetler için önemli bir motivasyon kaynağı olduğunu söyledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...