NKÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından üniversite personeline "Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitimi” verildi.
Rektörlük Konferans Salonunda düzenlenen eğitime Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bülent EKER, Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI ile idari ve akademik personel katıldı.
Gelişen siber tehditler karşısında kullanıcı farkındalığını artırmak, kanun ve standartlara uyum sağlamak amacıyla düzenlenen bu eğitimde Eğitmen Yusuf ŞEN tarafından, Temel Güvenlik Kuralları, Fiziksel Güvenlik, Cihaz Güvenliği, Parola Güvenliği, Sosyal Mühendislik, Bilgi Güvenliğinde Kullanıcı Sorumlulukları, Çalışanın Sorumlulukları ve Dahili Tehdit Unsurları gibi konularda sunum ve bilgilendirmeler yapıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...