Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Meslek Yüksekokulları Koordinatörlüğü’nde (MEYOK) hazırlanan, Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında kabul edilen ve Çorlu Meslek Yüksekokulu önderliğinde yürütülmekte olan “Önlisans Eğitimlerinin Dijital Çağa Entegrasyonu - Endüstri 4.0 ve Sektörel Uygulamalar” projesinin eğitim programı ilk 4 günü online, son 2 günü yüz-yüze olmak üzere 20-21-22-23-24-25 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştirildi.
Uygulamalar, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan ‘Sanayide Dijital Dönüşüm Laboratuvarı’nda yapılarak, eğitimlerini tamamlayan Öğretim Elemanlarına sertifikaları eğitim sonunda takdim edilecek.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...