Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından yürütülen Kurumsal Akreditasyon Programı (KAP) kapsamında Değerlendirme Takımı tarafından geçtiğimiz ay Üniversitemize gerçekleşen Kurum Ziyareti sonrasında hazırlanan Kurumsal Akreditasyon Raporu (KAR), Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'in katılımları ile Kalite Komisyonu Toplantısında değerlendirildi.
Toplantıya Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Gülsüm ÖZKAN ve Prof. Dr. Murat TAŞAN ile Üniversitemiz Kalite Komisyonu üyeleri katıldılar.
Üniversitemiz kurumsal akreditasyon programı değerlendirme süreci, Üniversitemiz Rektörlüğü tarafından 2021 yılı Kurum İç Değerlendirme Raporunun (KİDR) YÖKAK’a sunulması ile Kurum İç Değerlendirme Raporunun (KİDR) ve Kurumsal Geri Bildirim Raporunun (KGBR) incelenmesiyle başlamıştı. YÖKAK’ın kurumsal değerlendirme süreçleri Liderlik, Yönetim ve Kalite, Eğitim ve Öğretim, Araştırma ve Geliştirme ve Toplumsal Katkı başlıkları altında toplam 14 ölçüt ve 46 alt ölçüt ile gerçekleştirilmişti.
Kalite Komisyonu toplantısında ise Üniversitemiz Kurumsal Akreditasyon Raporu (KAR) değerlendirilerek "21 gün cevabı" hazırlandı ve ilgili takım başkanına iletilmesine karar verildi.
Kalite Komisyonu toplantısında, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, YÖKAK Kurumsal Akreditasyon Programı (KAP) kapsamında sürece değerli katkılar sunan Üniversitemiz Akademik ve İdari Personeli ile tüm Dış Paydaşlara teşekkürlerini bildirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...