Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Hastanesi bünyesinde bulunan Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniklerinde depremden etkilenen vatandaşlarımızın başvurabilecekleri ‘Afet Polikliniği’ hizmete başladı.
NKÜ Hastanesi Afet Polikliniğinde ülkemizde yaşanan büyük deprem felaketi sonrasında ilimize gelen depremzedelere yaşadıkları travmanın etkilerini azaltmak ve gelişebilecek ruhsal bozukluklar açısından koruyucu ve tedavi edici hizmetler sunuluyor.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...