Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, ülkemizi yasa boğan deprem felaketinden kurtulan ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde tedavi görmekte olan depremzedelere ziyarette bulundu.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gülsüm ÖZKAN, Başhekim Prof. Dr. Şeref ALPSOY ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Arzu MALAK, hastanede tedavi görmekte olan depremzedelere ziyarette bulunarak, geçmiş olsun dileklerini ilettiler.
Rektör ŞAHİN, geçmiş olsun dilekleri ile beraber depremzedelerle hasbıhal etti ve “Bizler buradayız. Üniversitem, Tekirdağ ve tüm Türkiye sizinle. Her zaman yanınızdayız. Milletçe bu badireyi hep birlikte atlatacağız inşAllah” şeklinde konuştu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...