Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü tarafından üniversitemizin tüm birimleri için el dezenfektanı ve yüzey dezenfektanı üretimine devam ediliyor.
Pandemi döneminde Üniversitemizin dezenfektan ihtiyacını karşılayan Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü, Öğretim Üyesi Doç. Dr. İbrahim İsmet ÖZTÜRK ve lisansüstü öğrencilerinin desteğiyle üniversitemizin tüm birimleri için toz granül yer yüzey dezenfektanları ile lavanta kokulu, E vitaminli ve nemlendirici katkılı el dezenfektanları üretimini sürdürüyor.
Fen Edebiyat Fakültesi laboratuvarlarında üretilen dezenfektanlar dermatolojik açıdan da sağlıklı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...