Namık Kemal Üniversitesi Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Fahrettin Özzade ile Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti. Fahrettin Özzade, yeni döneme ilişkin görüşlerini Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek ile paylaştı. Prof. Dr. Osman Şimşek ise, Dernek Yönetim Kurulu Üyelerine ileriye dönük çalışmalarında başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...