İzmir'de Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Üniversiteler arası Voleybol Erkekler 2'nci Lig karşılaşmalarında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Erkek Voleybol Takımı, şampiyon olarak Erkekler 1. Ligine yükseldi.
Turnuvanın başından sonuna kadar Üniversitemizi başarılı bir şekilde temsil eden NKÜ Erkek Voleybol takımı İzmir Kâtip Çelebi, İzmir Yüksek Teknoloji, Trakya, Çanakkale 18 Mart ve Kırklareli Üniversitelerini geride bırakarak 5’te 5’lik bir üstünlük sağladı.
NKU Erkek Voleybol takımı Sorumlusu Öğr. Gör. Serkan Aydın, Üniversitemizin adını başarıyla duyuran NKÜ Voleybol Erkekler takımını tebrik ederek, başarılarının önümüzdeki süreçte 1. Ligte de devam edeceğini kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...