Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi Müdürlüğü'nün Edirne'de "Üniversiteler Yanımızda" sloganıyla düzenlediği Üniversite tanıtım günü programında Üniversitemiz de temsil edildi.
İnsana yapılan yatırım en iyi yatırımdır anlayışı ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin de katıldığı etkinlik, Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi’nin Karaağaç’taki kampüsünde gerçekleşti.
Sadece üniversite adayı lise son sınıfların değil, birinci sınıftan itibaren tüm lise öğrencilerinin de üniversiteleri tanıyıp şimdiden kariyer planlaması yapmalarının hedeflendiği etkinliğe Edirne ve civarından çeşitli liseler katıldı.
Tanıtım programında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin standı özellikle lise birinci sınıf öğrencilerinden büyük ilgi gördü.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...