2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında ‘Özel Yetenek Sınavı’ ile öğrenci alan Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrencilerine, üniversiteye uyum sürecini hızlandırmak, bölümlerini tanıtmak, sosyal ve kültürel olanaklar hakkında bilgi vermek amacıyla Yüksekokul Müdürü, Müdür Yardımcıları, Bölüm Başkanları ve Öğretim Elemanlarının katılımıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Düzenlenen programda Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. İlker ÖZMUTLU, Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Başkanı Doç. Dr. Süleyman Erim ERHAN ve öğretim elemanı Arş. Gör. Dr. Yasemin ARI tarafından öğrencilere üniversite yaşamı, yönetmelikler, idari ve akademik konular hakkında bilgi verildi.
Program, öğrencilerle gerçekleşen karşılıklı görüş alışverişinin ardından Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. İlker ÖZMUTLU’nun üniversitemize yeni katılan öğrencilere başarı dilekleri ile son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...