Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesindeki akademik dergilerin editörleri, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ başkanlığında toplandı.
Üniversitemiz dergilerinin mevcut durumlarının ele alındığı toplantıda, akademik dergilerin daha üst düzey endeksler tarafından takip edilebilmesi için yürütülmesi gereken çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.
Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, akademik dergilere ilişkin toplantıların, dergi editörleriyle bir arada düzenli olarak yapılmasının önemine değindi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...