Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü, afet alanında deneyimli 8 öğrencisi ile Tekirdağ İl AFAD Müdürlüğündeki çağrı hattına gelen taleplere ve ihbarlara cevap vererek yardım faaliyetlerine destek oluyor.
Geçtiğimiz hafta Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen iki büyük deprem sonrası Tekirdağ İl AFAD Müdürlüğündeki çağrı hattına gelen talepler ve ihbarlar afet alanında deneyimli 8 NKÜ öğrencisi tarafından yanıtlanarak AFAD’ın bu en yoğun döneminde çalışmalara destek olunuyor.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...