Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 20-22 Temmuz 2022 tarihleri arasında YÖK’ün organize ettiği ‘Study in Turkey 2022’ sanal fuarına katılım sağladı.
Sanal Fuar vasıtasıyla Türk üniversiteleri, başta diplomatik temsilciliğimizin bulunduğu 142 ülke olmak üzere yaklaşık 180 ülkenin yükseköğretim çağındaki potansiyel öğrencilerine, görsel ve işitsel materyal ile canlı bağlantı ve anlık ileti yoluyla tanıtım yapabilme imkânına ulaştı.
Üniversitemiz Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (NAKDİM) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hasan Selçuk ETİ ve Öğrenci İşleri Daire Başkanı Şenol AKYAZI’nın koordinatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte İngilizce, Almanca, Arapça ve Fransızca öğretim üyesi ve personelin görevli olduğu sanal stantta uluslararası aday öğrencilerden gelen sorular cevaplanıp üniversitemizin tanıtımı gerçekleşti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...