Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Öğretim Üyeleri, Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) organizasyonu ile 4-7 Ağustos 2020 tarihleri arasında gerçekleşen "Üniversiteni Keşfet 2020" sanal fuarında 3 gün içerisinde 1248 aday öğrencinin sorularını yanıtlayarak üniversitemizi başarı ile temsil ettiler.
202 üniversitenin katılım sağladığı Sanal Fuarda, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin Koordinatörü olarak görev alan Dr. Öğr. Üyesi Harun GÖÇERLER ile Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Murat DEVECİ, Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Gül KAYKIOĞLU, Tıp Fakültesi Bologna Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Bahadır BATAR, Fen-Edebiyat Fakültesi Araş. Gör. Hasan Ali GÜNEŞ, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Araş. Gör. Yelda BEKTAŞ ve Veteriner Fakültesi Bilgisayar İşletmeni Deniz DOĞRULATAN üniversitemizi ve şehrimizi başarı ile tanıttılar. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesi olarak kendilerine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...