Günümüzün ilerleyen teknolojinde Mobil teknoloji durmak bilmiyor. Bunun yanı sıra android işletim sistemleri için bir çok uygulamalar geliştiriliyor ve bu uygulamalar kullanıcılar tarafından müthiş bir yaygınlıkla kullanılıyor.
Bizde bu sebepten dolayı öğrencilerimize, öğrenci adaylarımıza, öğretim üyelerimize, personelimize ve bizimle iletişime geçmek isteyen herkese daha kolay erişmek için Namık Kemal Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından geliştirilen Android Uygulamamız Google Play Store’ a yüklenmiştir.
https://play.google.com/store/search?q=nk%C3%BC&c=apps
Kullanıcılar çok basit bir şekilde markete girip uygulamayı indirip üniversitemiz hakkındaki bilgilere erişebilir ve bilgi sahibi olabilir. Teknolojiyi yakından takip eden bir üniversite olarak geliştirmelerimizi sizlerle paylaşacağız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...