Üniversitemiz Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lokman Hakan TECER, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Dekan Prof. Dr. Lokman Hakan TECER, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e yeni görevinde başarılar dilerken; Rektör ŞAHİN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Rektör ŞAHİN, Mühendislik Fakültelerinin üniversitelerde birçok konuda öncü olduğunu belirterek, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi’ni bölgenin ihtiyaçlarına yönelik mezunlar yetiştirilmesi için çalışmalar yapıldığını kaydetti.
Ziyarette Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent EKER de bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...