Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa ATAÇ ile beraberindeki Cihan KAYA ve Ersin DEMİR, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Mustafa ATAÇ, Cihan KAYA ve Ersin DEMİR, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i kutlayarak hayırlı olsun temennisinde bulunarak, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin birçok alandaki öncü çalışmaları dolayısıyla şehrin ve bölgenin gurur kaynağı olduğunu ifade ettiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, fayda üreten bir Üniversite diye anılmak istediklerini belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...