Üniversitemiz Muratlı Meslek Yüksekokulu ve Muratlı Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen tiyatro gösterisi, 10 Mayıs 2012 tarihinde Muratlı Meslek Yüksekokulu Kültür Merkezi Salonu’nda sahnelendi.
İki perdelik Haldun Taner’den “Seçmeler” komedi tiyatro gösterisine, Muratlı Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları ve idari personel ile öğrenciler izledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...