Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Muratlı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bahar SÖZÜBEK, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette eğitim ve öğretim faaliyetlerine dair karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Muratlı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bahar SÖZÜBEK, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ailesinin bir parçası olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e bu aile ortamının tesisindeki girişimleri için teşekkür etti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, pandemi dolayısıyla zor bir dönemden geçildiğini, eğitim ve öğretim faaliyetlerimizin ise başarılı uzaktan eğitim çalışmaları ile sürdüğünü belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...