Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Muratlı Meslek Yüksekokulu 1. sınıf öğrencilerine yönelik 11 Ekim 2023 tarihinde Muratlı MYO Konferans Salonunda oryantasyon eğitimi gerçekleştirildi.
Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bahar SÖZÜBEK'in başarı dileklerini ve hayırlı olsun temennilerini ilettiği konuşmasının ardından, Müdür Yardımcıları tarafından öğrencilere işleyiş ve İşletmede Mesleki Eğitim modeli hakkında detaylı bilgiler verildi ve öğrencilerden gelen sorular yanıtlandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...