Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan DEMİRAYAK, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Kaymakam Dr. İsmail Altan DEMİRAYAK, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölgeye katkılarının ve eğitimde üstlendiği öncü rolünün önemli olduğunu belirtti.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, kurumlar arası uyumun önemine dikkat çekti ve “Kurumlar arası uyum sayesinde hem devlet, hem millet kazanır” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...