Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Halit EREN, İbrahim ÇAKAL ve Melih YILDIRIM, Okul Dışı Öğrenme Çalışma Ekibi ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretçiler, okul dışı öğrenme ortamları, meslek dersi öğretmenlerinin hizmet içi eğitimi hususunda Üniversite ile iş birliği ve Bir Fikrim Var Proje Yarışması ile ilgili konularda bilgi verdiler.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek kurumlar arası uyum ve iş birliklerinin topluma hizmet bakımından önemine dikkat çekti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...