Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati, Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Ayşe Doğan ve Metin Akgün, Tekirdağ Ak Parti İl Başkanı Ahmet Akçay beraberindeki heyet ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek'e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu ziyarette Nurettin Nebati Üniversitemizin kısa sürede göstermiş olduğu başarılardan dolayı Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’i tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...