Çekmeköy Belediyesi tarafından 2014-20115 Öğrenim yılı içerisinde düzenlenen “ Biz O’nu Çok Sevdik Siyer-i Nebi Yarışması”nın devamı niteliğinde bu yıl da “Merhamet ve Adalet” temalı Uluslararası Kısa Film Yarışması düzenlenmektedir.
İlgili yazıya ulaşmak için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...