Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Resim Bölüm Başkanı, Doç.Dr. Melihat Tüzün’ ün dokuzuncu kişisel sergisi olan “Doğanın Gölgesinde 2” Gravür sergisi, Damla Sanat Galerisi, Şişli- İstanbul’da 2 Nisan 2014 Çarşamba günü, saat 18.30 da açıldı.
Sanatçının, çinko plaka üzerine viskozite tekniği ile gerçekleştirdiği 30’a yakın gravürü, 27 Nisan’ a kadar Damla Kültür ve Sanat Derneği, Damla Sanat Galerisi, Abidei Hürriyet Caddesi, Kocamansur Sok. No: 42 Şişli- İstanbul’da gezilebilir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...