Marmara Ereğlisi Çok Programlı Anadolu Lisesinden gelen 25 kişilik öğrenci grubu, Üniversitemiz Basın Halkla İlişkiler Birimi personeli eşliğinde kampus içerisindeki Teknik Bilimler MYO Elektrik Bölümü, Sağlık Hizmetleri MYO Çocuk Gelişimi Programı ve Spor Kompleksi gezdirildi.
Gezi esnasında öğrencilere üniversite hakkında ayrıntılı bilgi verilerek öğrencilerin soruları yanıtlandı. Gezdikleri Birimleri dikkatle inceleyen öğrenciler, Namık Kemal Üniversitesinin imkan ve sosyal olanaklarından etkilendiklerini belirtti.
Üniversiteyi ve kampus hayatını yakından tanıma fırsatı bulan öğrenciler kendilerine gösterilen ilgiden dolayı üniversitemiz yetkililerine teşekkürlerini sundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...