Marmara Ereğlisi Opet Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencileri Üniversitemizi ziyaret etti.
Eşit Ağırlık ve Fen Bölümlerinde eğitim gören Opet Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencileri Üniversitemizde Morfoloji Binası, Tıp öğrencilerinin eğitim gördüğü Anatomi Laboratuarları, Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Uygulama Laboratuarı, Biyoloji ve Kimya Laboratuarları, Merkezi Derslikler ve Merkez Kütüphane’nin yanı sıra Spor Kompleksi’ni ziyaret ettiler.
Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Tevfik Sütçü ile Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Elif Ebru Şişman, Üniversitemiz ve Fakülteler hakkında ayrıntılı bilgi vererek öğrencilerin üniversite ile ilgili sorularını yanıtladı. Öğrenciler gezinti ile hem bölümler hakkında bilgi edindiler hem de kampüsümüzü yakından görme olanağına eriştiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...