Marmara Ereğlisi Opet Anadolu Lisesi öğrencileri Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin Değirmenaltı’ndaki merkez kampüsüne gezi gerçekleştirdi.
NKÜ Basın ve Halkla İlişkiler Birimi organizasyonu çerçevesinde Marmara Ereğlisi Opet Anadolu Lisesi öğrencilerine rehber öğretmenleri eşliğinde, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Spor Kompleksi, Fen Edebiyat Fakültesi gezdirildi.
Fakülte yetkilileri tarafından geziye katılan 35 öğrenciye puanlar, bölümlerdeki dersler, sunulan olanaklar, derslerin müfredatları ve mezun olan öğrencilerin kariyer ve iş olanakları hakkında bilgiler verildi. Öğrencilere ayrıca üniversite hakkında ayrıntılı tanıtıcı bilgiler verilerek, öğrencilerin üniversite ile ilgili soruları yanıtlandı.
Üniversite deneyimi yaşayan liseli öğrenciler, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı üniversitemiz yetkililerine teşekkürlerini sundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...